Zgłoszenia na warsztaty projektów miejskich w BO 2020


W tegorocznej edycji gdyńskiego Budżetu Obywatelskiego po raz drugi wydzielona została pula środków na projekty miejskie, czyli takie, które dotyczą mieszkańców więcej niż jednej dzielnicy.

Praca nad tymi projektami odbywać się będzie w trakcie cyklu trzech warsztatów, w których wezmą udział mieszkańcy i mieszkanki Gdyni oraz miejscy urzędnicy. Będzie to jedyna możliwość przygotowania projektu miejskiego w tej edycji BO.
 

Zanim zdecydujesz się zapisać się na warsztaty, koniecznie zapoznaj się z przygotowanym przez nas Niezbędnikiem uczestnika warsztatów, w którym wyjaśniamy, jak będzie wyglądała nasza wspólna praca nad projektami.

Jeżeli jesteś zainteresowana/y udziałem w pracach grupy warsztatowej, bardzo prosimy o wypełnienie niniejszego formularza zgłoszeniowego.

W warsztatach wziąć może udział maksymalnie 100 osób, dlatego - jeśli zgłoszeń będzie więcej - wylosujemy ostateczny skład grupy, dbając o jej zróżnicowanie pod względem wieku, płci oraz miejsca zamieszkania.

Formularz zgłoszeniowy będzie aktywny do 24 lutego do północy.


Zespół Laboratorium Innowacji Społecznych
tel. 58 727 39 10 | bo@gdynia.plSzczegóły organizacyjne dotyczące warsztatów:

  • Warsztaty obejmują cykl trzech spotkań, które będą miały miejsce w soboty - 29 lutego, 21 marca oraz 18 kwietnia, w godzinach 10.00-16.00.
  • Wszystkie trzy warsztaty łączą się ze sobą, dlatego zgłoszenie chęci uczestnictwa w nich, oznacza deklarację udziału we wszystkich spotkaniach.
  • Wszystkie spotkania odbędą się w lokalizacji w pobliżu węzła przesiadkowego komunikacji miejskiej, z dostępem dla osób o ograniczonej mobilności.